Nowy numer 28/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Młodych ludzi trudno dziś przyciągnąć do domu kultury. Chyba że ma się pomysł na dobrą zabawę. W Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli mieli – zorganizowali bowiem Dni z Fantastyką.

Przez dwa sierpniowe weekendy młodzież spotykała się by oglądać filmy, słuchać prelekcji, oglądać występy rycerstwa wszelakiej maści oraz oczywiście grać. Ale nie tylko online, przede wszystkim w larpy – gry wymagające myślenia a nawet znajomości języka angielskiego. A wszystko to pod okiem fachowców. O tym piszemy na s. IV_V. Poza tym dużo więcej ciekawej lektury. Zapraszamy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma