Nowy numer 04/2020 Archiwum
 • Obywatel
  21.06.2015 11:43
  Najwyższy czas na przeprowadzenie likwidacji pogłowia urzędników.
  doceń 0
 • xioncpb
  22.06.2015 09:56
  Biedna rodzina.
  Kilkadziesiat lat temu komuna radziecka pozbawiła ich majątku, który następnie zrujnowała. Zajęło 20 lat, zanim Popielowie odbudowali to, co udało im się odzyskać, a teraz znowu komuna platformerska chce to na nowo zniszczyć.

  Oby w listopadzie ci złodzieje przegrali wybory, bo nie da się już znieść ich rządów.
  doceń 1
 • Fryderyk
  23.06.2015 14:51
  Ekolodzy żyjąc są w gruncie rzeczy nieekologiczni, niszczą zasoby naturalne. Trzeba więc urządzić sobie polowanie na ekologów.
  doceń 1
 • leost
  25.06.2015 10:37
  Prawdopodobnie o to chodzi.Tyle się przecież pisze o tych polskich pseudoekologach,którzy przy zagospodarowywaniu jakichś terenów podnosili larum aby tylko dostać w łapę.-Chociaż z tymi naszymi polskimi żubrami to też wielki jest ambaras.Gdy odtwarzano stado,wyeliminowano żubry podejrzane o pochodzenie od kaukaskich i teraz w rezultacie są ze sobą tak blisko spokrewnione że byle wirus ,byle zarazek kładzie często całe stado. Dlaczego by więc nie wprowadzić do nich trochę krwi bizoniej.W sumie niewiele się zewnętrznie różnią.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama