Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Prezydencka wystawa

Wystawę o Lechu Kaczyńskim można oglądać w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli.

Ekspozycję jest zatytułowana „Lech Kaczyński w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej" i  składa się z 15 tablic prezentujących postać Lecha Kaczyńskiego poprzez znakomite zdjęcia autorstwa Macieja Chojnowskiego i Macieja Osieckiego oraz fragmenty wystąpień, listów i wywiadów prezydenta RP. Wystawa miała swoje premierowe otwarcie 23 września 2011 r. w parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Sopocie, potem prezentowana była podczas konferencji „Lech Kaczyński człowiek Solidarności" w bazylice św. Brygidy w Gdańsku. Przez ostatnie kilka lat wystawa odwiedziła wiele miast polskich, a obecnie trafiła na Podkarpacie.

Wystawa „Lech Kaczyński w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej" przygotowana została przez gdańską Fundację „Tożsamość i Solidarność" we współpracy z Fundacją im. Franciszka Stefczyka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma