Nowy numer 24/2018 Archiwum

Olimpijczyk z Rudnika

Monika Mierzwa, rudnicka maturzystka uzyskała tytuł finalistki XLIV Olimpiady Biologicznej, która odbyła się w dniach 24 - 27 kwietnia w Warszawie.

Był to drugi udany start trzecioklasistki z LO w Rudniku w Olimpiadzie Biologicznej. Wielkim osiągnięciem Moniki było również zajęcie III miejsca w Polsce i zdobycie tytułu laureata XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.  Dwukrotnie także, w ramach pomocy wybitnie uzdolnionym, brała udział w warsztatach biologicznych organizowanych w Warszawie przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci. 

Za swoje dotychczasowe osiągnięcia została uhonorowana stypendium prezesa Rady Ministrów, Nagrodą Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych „Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia” oraz nagrodą starosty niżańskiego.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma