Nowy numer 25/2018 Archiwum

Lingwiści na scenie

23 uczniów wzięło udział w szkolnej edycji Konkursu Recytacji Poezji Obcojęzycznej. Odbył się on w LO im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.

Uczniowie recytowali i śpiewali utwory w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Komisja złożona z nauczycieli języków obcych wyłoniła zwycięzców.

W kategoria recytacja zwyciężyła Patrycja Szostak przed Dorotą Sołtys i Katarzyną Bieleń. Najlepiej zaśpiewali zaś Daria Szkutnik, Katarzyna Dąbek i Wojciech Wyka.

Występy uczniów były także okazją do zademonstrowania zarówno umiejętności językowych, jak i talentów recytatorsko-wokalnych i aktorskich.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma