Nowy numer 25/2018 Archiwum

Z indeksem w ręku

Sebastian Pokój, uczeń klasy 4A RCEZ w Nisku, zwyciężył w XXXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Olimpiada odbyła się w Częstochowie w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa, a Sebastian był najlepszy w zawodzie mechatronik.  Zwycięstwo dało mu wiele przywilejów, w tym  zwolnienie z egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe czy przyjęcie na Akademię Górniczo - Hutniczą w Krakowie. Do tej prestiżowej olimpiady Sebastian przygotowywał się pod kierunkiem Tomasza Wieleby, nauczyciela przedmiotów zawodowych mechatronicznych. Organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej była Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. W olimpiadzie wzięło udział 371 uczniów z 73 szkół z całej Polski.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma