Nowy numer 24/2018 Archiwum

Świadek nadziei

"Jan Paweł II - świadek nadziei" to tytuł wystawy, którą można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli.

Są tutaj papieskie cytaty, niezapomniane zdjęcia oraz historia jego twórczości. W holu na parterze budynku zgromadzono także publikacje Karola Wojtyły. Świat zapamięta go jako świętego, jako głowę Kościoła, ale przecież był także poetą, dramaturgiem, publicystą, spod jego pióra wyszło wiele encyklik. Książki, których autorem jest Jan Paweł II lub dotyczą jego osoby oglądać można w specjalnych gablotach. - Co więcej, jako że są one częścią bibliotecznego księgozbioru, już po zamknięciu wystawy, w maju, każdy chętny będzie mógł wybrane pozycje wypożyczyć lub zapoznać się z nimi w czytelni - powiedział Tomasz Gotkowski, pracownik MBP w Stalowej Woli.  

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma