Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Złoto dla Złotka

45 zawodników wzięło udział w I Turnieju Szachowym o puchar prezesa Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli.

W zawodach, które zorganizował  KKS Victoria wraz parafią Matki Bożej Królowej Polski, uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych ze Stalowej Woli, Jastkowie, Rudnika nad Sanem i Nowej Sarzyny. - Wysoka frekwencja pokazała, że gra w szachy cieszy się coraz liczniejszym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W dużej mierze jest to zasługa rodziców, którzy organizują swoim dzieciom spędzanie wolnego czasu w kreatywny sposób - powiedział Dominik Sondej, instruktor w Victorii.

Turniej wygrał  reprezentant UKS Orlik Rudnik nad Sanem Mikołaj Złotek, który wyprzedził Kacpra Kłoka z KKS Victoria oraz Adriana Słonica z UKS Orlik Rudnik nad Sanem.
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma