Nowy numer 46/2018 Archiwum

Rejonowe jasełka

Cztery zespoły, w sumie około 150 dzieci i młodzieży, wzięło udział w XIII Rejonowym Przeglądzie Jasełek i Inscenizacji w Stalowej Woli.

Przegląd odbył się w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli i wyłonił uczestników etapu diecezjalnego, który odbędzie się 23 stycznia w Sandomierzu.

Tam też zaprezentują się Gimnazjum i Liceum Katolickie w Stalowej Woli oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, też ze Stalowej Woli.

- Poziom przeglądu z roku na rok jest coraz wyższy i bogatszy. I co ciekawe, nie był to tradycyjny repertuar, gdyż było także sporo elementów nowych, w tym na przykład taniec - powiedział ks. Tomasz Orzeł, dyrektor Gimnazjum i Liceum Katolickiego w Stalowej Woli. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy