Nowy numer 42/2018 Archiwum

Półfinały licealiady

Zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców odbyły się w hali sportowej Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

Rywalizowały 4 drużyny dziewcząt z następujących szkół: Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli, Liceum ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Nisku, Zespół Szkół Technicznych w Mielcu i Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej. Do finału wojewódzkiego awansował ZST w Mielcu, II miejsce i prawo walki w barażach o awans uzyskała szkoła z Kolbuszowej.

W drugim dniu o prawo gry w wojewódzkim finale walczyli chłopcy z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie, V Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu i Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej. Awans uzyskała, zajmując I miejsce, drużyna V LO z Mielca.  Liceum w Kolbuszowej będzie walczyć w barażach o finał.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy