Nowy numer 42/2018 Archiwum

Zmiana prezesa

15 stycznia prezes zarządu HSW S.A Krzysztof Trofiniak przekazał obowiązki kierowania firmą swojemu następcy, Antoniemu Rusinkowi.

To właśnie Antoni Rusinek będzie pełnił obowiązki prezesa zarządu HSW S.A. do dnia posiedzenia rady nadzorczej spółki, planowanego na 28 stycznia. Krzysztof Trofiniak (lat 54) był prezesem HSW S.A. od czerwca 2008 r. W roku 2014, wraz z Lidią Kołodziejską jako dyrektorem finansowym i Antonim Rusinkiem jako dyrektorem operacyjnym, rozpoczął trzecią kadencję przewodzenia zarządowi spółki zbrojeniowej. W grudniu 2014 r. został powołany na członka zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., odpowiedzialnego za handel i marketing.

– HSW to było moje pierwsze miejsce pracy i marzy mi się, by z tej firmy też odejść na emeryturę. Chcę tu za kilka lat wrócić, gdy zrealizuję swoje zadania dla PGZ  – powiedział podczas spotkania z pracownikami ustępujący prezes.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy