Nowy numer 3/2021 Archiwum

Betlejem w obiektywie

Zapraszamy na kolejną odsłonę bożonarodzeniowego konkursu. W tym roku chcemy z Waszą pomocą pokazać na naszych starszej stronie najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe naszej diecezji. Wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie, wysłać do naszej redakcji i zagłosować na najpiękniejszą.

Od 25 grudnia 2014 r. do 3 stycznia 2015 r. czekamy na zdjęcia zarówno szopek miejskich, parafialnych, jak i domowych.

Od 5 do 10 stycznia 2015 roku będzie możliwość zagłosowania na wybrane zdjęcie. Głosy szanownych Internautów będą wzięte pod uwagę przez jury, które ostatecznie zdecyduje o tym, kto w tym roku otrzyma nagrodę. Będziemy zwracać uwagę na:

- walory artystyczne fotografii;

- umiejętność odszukania i odpowiedniego pokazania pięknej i nietuzinkowej szopki bożonarodzeniowej.

Aby wziąć udział w konkursie, prosimy przesłać zdjęcia (JPG nie większe niż 2 MB) na sandomierz@gosc.pl, w tytule e-maila wpisując hasło „Szopka-konkurs”.

Wraz ze zdjęciem prosimy o przesłanie informacji o miejscu, gdzie znajduje się szopka, imię i nazwisko autora zdjęcia, imię i nazwisko opiekuna prawnego (w przypadku osoby niepełnoletniej), adres pocztowy, numer telefonu i adres e-mail.

Już wkrótce wszystkie zdjęcia zamieścimy w specjalnej galerii. Laureaci zostaną ogłoszeni w naszym serwisie 12 stycznia i w papierowym wydaniu "Gościa Sandomierskiego", który ukaże się z datą wydawniczą 18 stycznia.

Przesyłając zdjęcia konkursowe, uczestnicy potwierdzają, że zapoznali się z regulaminem, który jest dostępny poniżej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama