Nowy numer 2/2021 Archiwum

Szlachetna Paczka dla ubogich

Organizacją i przygotowaniem paczek oraz ich dostarczeniem zajęli się wolontariusze. Dzięki ich zaangażowaniu i pomocy święta w wielu rodzinach będą miały prawdziwie świąteczny charakter.

W tym roku darczyńcami Szlachetnej Paczki byli: nauczyciele i uczniowie szkół w Lipniku, Obrazowie, Sadowiu, Liceum w Opatowie, pracownicy Urzędu Skarbowego w Opatowie, pracownicy Urzędu Gminy Lipnik, młodzieżowa grupa działająca przy kościele w Ćmielowie, Akcja Katolicka we Włostowie, Dariusz Pietrasiak, państwo Nowakowscy z Gojcowa oraz wielu darczyńców z Krakowa.

Przygotowane paczki trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin z terenu opatowskiego. - Dostarczenie paczek w tym roku przebiegało bardzo sprawnie dzięki pomocy Józefa Buliry, Wójta Gminy Lipnik, który użyczył na czas finału dwa auta, dzięki którym mogliśmy rozwieść wszystkie paczki do rodzin mieszkających w objętym pomocą rejonie – wspominali wolontariusze. Pomocą dla wolontariuszy pracujących przy rozprowadzaniu paczek darczyńców była cukiernia Edwarda Szarego z Opatowa, która przygotowała słodki poczęstunek.

Szlachetna Paczka w Opatowie   Szlachetna Paczka w Opatowie
Pomoc potrzebującym
Archiwum prywatne

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama