Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rekordowa paczka

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej po raz kolejny przystąpiło do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.

W tym roku samorząd uczniowski przygotowania zaczął już z końcem listopada. Po raz pierwszy z inicjatywy uczniów została zorganizowana zbiórka pieniędzy oraz żywności w sklepie Intermarche w Nisku. Akcja trwała łącznie 5 dni.

Szlachetną Paczkę, jak co roku, wspierał również szkolny Mikołaj, który odwiedzał grono pedagogiczne oraz uczniów szkoły, wręczając drobne upominki. Kolejnym działaniem zorganizowanym przez samorząd był IV Turniej Mikołajkowy, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Największą frekwencję kibiców przyniósł emocjonujący finałowy mecz nauczyciele-uczniowie, który po znakomitej grze obu stron zakończył się wynikiem 3:2 dla uczniów.

Łącznie zebrano ponad 5 tys. zł, za które uczniowie kupili najbardziej potrzebne rzeczy oraz drobne świąteczne upominki dla członków wybranej rodziny. - Praca w akcji Szlachetna Paczka wymaga od nas dużo wysiłku. Mamy nadzieję, że kupione przez nas rzeczy będą przydatne i przyniosą uśmiech na twarzach członków "naszej" rodziny w ten zbliżający się świąteczny czas. Cała akcja nie byłaby możliwa bez zaangażowania opiekunów samorządu oraz dyrektora szkoły - powiedziała Karolina Kania, przewodnicząca samorządu uczniowskiego RCEZ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama