Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Świąteczny kiermasz

Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli sprzedawał świąteczne ozdoby.

Każdy, kto chciał kupić takie wyjątkowe prace, mógł to zrobić 11 grudnia w Bibliotece Międzyuczelnianej. Tego dnia w godz. od 9 do 13 na kiermaszu można było kupić na przykład  stroiki. Były także misternie wykonane choineczki z orzechów, niepowtarzalne ikony, witraże czy anioły. Uczestnicy warsztatów w tym roku przygotowali również wykonane przez siebie ścienne zegary i prezenty pod choinkę.

Kolejne takie kiermasze odbędą się: 12 grudnia w Starostwie Powiatowym, 15 grudnia w rejonie energetycznym, a od 15 grudnia ozdoby będzie można kupić w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma