Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pierwsza sesja

Uroczyste zaprzysiężenie burmistrza gminy i miasta Nisko Juliana Ozimka odbyło się podczas pierwszej sesji nowej rady.

Burmistrz Julian Ozimek pokonał swojego rywala w drugiej turze wyborów zdobywając 56 proc.  wszystkich ważnie oddanych głosów.

Uroczyste zaprzysiężenie burmistrza Gminy i Miasta Nisko Juliana Ozimka odbyło się podczas pierwszej sesji nowej rady. Chwilę później nowi radni wybrali spośród siebie wiceprzewodniczących Rady Miejskiej.

W VII kadencji zostali nimi radni Bogdan Tofilski i Eugeniusz Piekarz. Zasiedli oni w prezydium razem z Waldemarem Ślusarczykiem, który od 1 grudnia oficjalnie pełni funkcję przewodniczącego rady. Powołano także stałe komisje.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma