Nowy numer 28/2018 Archiwum

Roraty ze śniadaniem

W stalowowolskiej parafii w pierwszym tygodniu Adwentu wydano prawie 500 posiłków.

W parafii pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli, gdzie przeplata się życie parafian z życiem akademickim studentów, po wspólnej modlitwie organizowane jest także wspólne śniadanie. W posługę liturgiczną oraz muzyczną czynnie włącza się schola akademicka, zaś studenci z wolontariatu codziennie przygotowują poranny posiłek.

Śniadania cieszą się dużą popularnością i można powiedzieć, że stół łączy pokolenia. Warto dodać, że w pierwszym tygodniu Adwentu wydano ponad 450 porcji śniadaniowych składających się m.in. z płatków z gorącym lub zimnym mlekiem, drożdżówek z kremem czekoladowym, kakaa, kawy czy herbaty.

Wspólne dzieło adwentowe udało się sfilmować i zmontować w formie wideoklipu:

Stalowa Wola: RORATY 2014 + wspólne śniadanko adwentowe
Parafia pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma