Nowy numer 24/2018 Archiwum

Wizyta Mikołajów

Gimnazjaliści z ZS w Harasiukach z nauczycielami Dorotą Żywko i Joanną Smardz odwiedzili wychowanków Domu Dziecka w Stalowej Woli.

Jak co roku obdarowali ich prezentami. - Chcemy naszych uczniów uczulać na potrzeby innych, a zwłaszcza małych dzieci, których los nie oszczędza i każe im spędzać dzieciństwo bez rodziców, wśród obcych ludzi - powiedzieli opiekunowie uczniów.

W Zespole Szkół w Harasiukach prowadzona jest akcja charytatywną „I ty możesz zostać św. Mikołajem”, do której włączają się wszyscy nauczyciele, uczniowie i rodzice, obdarowując prezentami dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Ponadto szkoła przygotowuje kiermasz bożonarodzeniowy, a dochód przeznaczymy dla chorego Filipka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma