Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zgodnie z wymogami

Powstała pracownia diagnostyki obrazowej w Specjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Stalowej Woli.

Inwestycja kosztowała ponad 2,6 mln zł i została w całości sfinansowana przez stalowowolski powiat. Przedsięwzięcie obejmowało wykonanie robót budowlanych i wykończeniowych na pierwszym piętrze Pawilonu Diagnostyczno-Zabiegowego, w tym między innymi wykonanie ścianek działowych ze stolarką drzwiową, instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, robót malarskich, glazurniczych i posadzkarskich.

Nowa pracownia spełnia obecne wszystkie wymogi sanitarne. Ma także bezpośrednie połączenie ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym. W przyszłości ma sąsiadować bezpośrednio z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz blokiem operacyjnym, po ich przeniesieniu do Pawilonu Diagnostyczno-Zabiegowego.

Przeprowadzka do nowych pracowni potrwa prawdopodobnie do połowy stycznia 2015 r.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma