Nowy numer 28/2018 Archiwum

Pro bono

Prawnicy udzielali darmowych porad mieszkańcom miasta.

„Spotkanie z adwokatem czyli wszystko o odszkodowaniach” - pod takim tytułem w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli odbyły się bezpłatne wykłady dla mieszkańców miasta. Organizatorem spotkania był Katolicki Uniwersytet Lubelski Wydział Zamiejscowy Prawa Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli oraz Koło Naukowe Studentów Prawa „Viribus Unitis”.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się,  jak można samodzielnie przygotować się do sądowej rozprawy i co zrobić, aby zwiększyć szansę na wygraną. Podczas konferencji każdy chętny mógł także dostać fachowe informacje o tym co robić, by jak najszybciej uzyskać odszkodowanie. Prezentacje przeprowadził adwokat Łukasz Doliński oraz Magdalena Golik, Krzysztof Puzio i Dominika Wojdyła - adwokaccy aplikanci. Chętni mogli skorzystać także z porad indywidualnych.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma