Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Biel i czerwień

"Światło czyni cuda" - pod takim hasłem odbyła się wieczorna iluminacja sandomierskiego zamku. Poprzedził ją patriotyczny koncert, w który włączała się zgromadzona publiczność.

Wieczorem dnia 11 listopada sandomierzanie mogli oglądać niezwykły pokaz, gdzie światło czyniło cuda. Tym razem iluminacji w niezwykłych barwach można było oglądać Zamek Kazimierzowski w Sandomierzu. Zmieniające się barwy podkreślały przede wszystkim patriotyczny charakter pokazu. Mieszała się biel z czerwienią opasując dostojne kontury budowli. Pokaz poprzedził koncert patriotyczny w wykonaniu Andrzeja Mariana Jurkiewicza. Wieczorne spotkanie było podsumowaniem Święta Niepodległości obchodzonego w Sandomierzu.

Iluminacja Zamku Sandomierskiego    W patriotycznych barwach
Iluminacja Zamku Sandomierskiego
Ewelina Ura
Iluminacja Zamku Sandomierskiego    Święto Niepodległości
Iluminacja Zamku Sandomierskiego
Ewelina Ura

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma