Nowy numer 25/2018 Archiwum

Rusza konkurs czytelniczy

Do wygrania: weekend w Pustelni Złotego Lasu, niespodzianka z prawdziwej porcelany, elegancki zegarek i ciekawe książki. Zbierz sześć kuponów z prawidłowymi odpowiedziami i wygraj!

Już od tego numeru wydania papierowego zapraszamy do udziału w konkursie czytelniczym „Sandomierskie dzieje”. Przez osiem tygodni będziemy publikowali w kolejnych numerach sandomierskiego „Gościa Niedzielnego” artykuł konkursowy, z którym będzie związane pytanie, zagadka. Spośród tych Czytelników, którzy zbiorą minimum sześć kuponów konkursowych z dobrymi odpowiedziami i wyślą na adres redakcji w Sandomierzu wylosujemy zwycięzców, którzy otrzymają ciekawe nagrody. Kolejne artykuły i pytania będą dotyczyły wydarzeń, osób lub miejsc związanych z historią Diecezji Sandomierskiej, która już niebawem będzie obchodziła 200. lecie istnienia.

Zapraszamy do lektury artykułów, zbierania kuponów konkursowych i udziału w naszej wspólnej zabawie. Czekamy na Wasze odpowiedzi.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma