Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wielkie przenosiny

Senat KUL podjął decyzję o przeniesienie biblioteki uczelnianej Wydziału Zamiejscowego KUL w Stalowej Woli do Biblioteki Międzyuczelnianej.

Biblioteka KUL zajmie całe pierwsze piętro. – Teraz wszystkie pomieszczenia Biblioteki Międzyuczelnianej  będą w zasadzie zajęte – powiedział zadowolony prezydent Andrzej Szlęzak podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta. Przenosiny potrwają do końca roku.

Prezydent pochwalił się również, iż gmina Stalowa Wola zajęła III miejsce w IV edycji rankingu gmin Podkarpacia (zwycięzcą została gmina Solina). Ranking organizuje Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i Wojewódzki Urząd Statystyczny w Rzeszowie. W rywalizacji uczestniczyło 160 gmin z woj. podkarpackiego oraz powiaty grodzkie. Decydowało 11 kryteriów, w tym zarządzanie, inwestycje, radość życia oraz nietypowe, jak liczba gości którzy odwiedziły Stalową Wolę.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma