Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Tania książka

Nie byłeś jeszcze na kiermaszu książek za złotówkę? Do 19 września masz ostatnią szansę.

Tanie i ciekawe książki można nabyć w budynku Biblioteki Międzyuczelnianej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 w Stalowej Woli. Statystyki mówią, że 50 proc. Polaków nie tylko nie czyta książek, ale w przeciągu ostatniego roku nie miało w ręce nic drukowanego. Frekwencja podczas pierwszych dni kiermaszu zdaje się tego nie potwierdzać. 1 września, kiedy kiermasz otwierano, po tanie książki ustawiła się długa kolejka chętnych. Rekordzistki, dwie siostry, kupiły jednorazowo aż 90 pozycji. Inny miłośnik książek znalazł dla siebie 26 pięknych albumów. Podsumowując: w pierwszym tygodniu kiermaszu nowych właścicieli znalazło 1500 książek, encyklopedii i komiksów.

Wciąż w sprzedaży jest sporo ponad 500 książek: lektur szkolnych, bajek, kryminałów czy arcydzieł światowej literatury. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Pieniądze z kiermaszu pozwolą bibliotece na uzupełnienie posiadanych zasobów nowościami. Kiermasz czynny jest w godzinach otwarcia biblioteki do piątku 19 września.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma