GN 32/2018 Archiwum

Kaloszem do celu

„Mali reporterzy na dużym ekranie” to nazwa projektu dzięki któremu zorganizowano warsztaty dla młodych dziennikarzy.

Jego wynik podsumowano podczas pikniku w Chłopskiej Woli prezentując dokonania młodych reporterów na dużym ekranie. – Pokazaliśmy także cykl wywiadów pt. "25 lat wolności. O co tak naprawdę chodzi?", ponieważ realizowany projekt swoją tematyką nawiązywał do wydarzeń z 1989 r. i miał na celu przybliżenie młodzieży tej właśnie rocznicy – powiedział Krzysztof Skrzypek, sołtys sołectwa Chłopska Wola.

Mali reporterzy za swoją pracę zostali nagrodzeni gromkimi brawami i otrzymali upominki, które wręczali bohaterowie wywiadów, czyli Zygmunt Cholewiński, Mariusz Sołtys i Tadeusz Bąk. Na wszystkich uczestników czekała też kiełbasa i ciasta przygotowane przez gospodynie z Chłopskiej Woli oraz bez liku różnych gier i zabaw, jak przeciąganie liny pomiędzy dziewczynkami i chłopcami, rzut kaloszem strażackim czy trafianie krążkiem hokejowym do celu. Na zakończenie odbyła się projekcja filmu  "300 mil do nieba".
 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma