Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Cieplej maluchom

400 tys. zł kosztować będzie termomodernizacja miejskiego żłobka w Nisku. Prace zakończą się pod koniec września.

-  W zasadzie zbliżamy się z termomodernizacją do końca. Pozostanie jeszcze ocieplenie i przebudowa dachu szkoły w Nowosielcu i małej szkoły w Racławicach. W tych drugich trzeba najpierw zbadać grubość murów szkoły. Jeżeli okaże się, że odpowiadają parametrom, nie będzie trzeba robić dodatkowego ocieplenia i skupimy się na odnowie elewacji - powiedział Julian Ozimek, burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Termomodernizację żłobka wykonuje Zakład Handlowo-Usługowy z Jeżowego. Inwestycja przyczyni się do znacznego zmniejszenia ubytków ciepła w całym obiekcie, co bezpośrednio wpłynie na zwiększenie komfortu uczęszczających do placówki najmłodszych mieszkańców Niska. Poprawie ulegnie również estetyka samego budynku, infrastruktury wokół niego oraz ogrodu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma