Nowy numer 21/2018 Archiwum

Krok od Maryi

Przedostatni dzień pielgrzymki dobiega końca. Stalowowolscy pątnicy odpoczywali w miejscowości Kusięta.

Do celu pozostało zaledwie 10 km. Po drodze Górka Przeprośna. To takie miejsce na trasie pielgrzymki, gdzie pątnicy duchowo przygotowują się do spotkania z Czarną Madonną. Tym razem uczestniczyli w nabożeństwie pokutnym, które prowadził ks. Krzysztof Nowak.

- Judasz po zdradzie Pana Jezusa nie mógł sobie poradzić z wyrzutami sumienia, oddał srebrniki, poszedł do Żydów, do starszyzny, szukał rozgrzeszenia, ale zrobił jeden błąd - nie poszedł do Jezusa. Człowiek szuka rozgrzeszenia u innych ludzi, zwierza się innym a Pan Jezus czeka, to On jest najlepszym naszym przyjacielem. I to On nam przebacza – powiedział ks. Krzysztof


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma