Nowy numer 28/2018 Archiwum

Nie trzeba jechać do Afryki...

Pątnicy z 31. Stalowowolskiej Pielgrzymki na Jasną Górę dotarli do miejscowości Kije.

Członkowie liczącej 149 osób grupy św. Jadwigi w Kijach wysłuchali dwóch konferencji pod wspólnym tytułem: „Bóstwo i człowieczeństwo Jezusa Chrystusa”. Na kolejnym postoju rozważano przesłanie zadania: „Bądź wola Twoja”. Zdanie, które każdy katolik powtarza wiele razy w modlitwie Ojcze Nasz, zdanie niby nam bliskie, ale czy je rozumiemy? Nad tym problemem pochylił się ks. Krzysztof Cisek z grupy bł. Wincentego.

- „Bądź wola Twoja” to wykonywanie najlepiej jak się potrafi swojego powołania, to robienie z miłością drobnych rzeczy dla drugiego człowieka. Nie trzeba jechać do Afryki, wystarczy nakarmić głodnego we własnym kraju - powiedział ks. Krzysztof.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma