Nowy numer 25/2018 Archiwum

Sportowe laury

Sandomierz zdobył I miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii miast i gmin od 15 do 40 tys. mieszkańców za organizację dni sportu.

W Sitkówce-Nowinach odbyło się uroczyste podsumowanie odbywającego się w całej Polsce, od 17 do 23 maja, VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Sandomierz zdobył I miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii miast i gmin od 15 do 40 tys. mieszkańców.

Jest to wspólny sukces wielu instytucji i placówek oświatowych, przedszkoli, szkół, klubów sportowych, stowarzyszeń działających w naszym mieście, które odpowiedziały na zaproszenie koordynatora turnieju - Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu - i przyłączyły się do wspólnego działania na rzecz promowania zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej. Jednocześnie MOSiR w Sandomierzu, w oparciu o własne obiekty sportowe, kadrę oraz wolontariuszy, zorganizował i przeprowadził liczne przedsięwzięcia, realizując główne założenia imprezy. Jedną z atrakcji sandomierskich dni sportu był mecz samorządowcy-księża.

- Dziękujemy za aktywne włączenie się wielu instytucji w realizację zawodów, turniejów, gier i zabaw plenerowych, wycieczek, rajdów i imprez sportowo-rekreacyjnych. Jest to nasz wspólny sukces - mówił Janusza Chabra, koordynator turnieju.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma