Nowy Numer 29/2018 Archiwum

U Świętokrzyskiej Pani

Blisko stu młodych ludzi wzięło udział w corocznej Pieszej Pielgrzymce Młodzieży z Ostrowca Świętokrzyskiego do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie.

Młodzi pielgrzymi wraz z kapłanami z dekanatu ostrowieckiego wyruszyli w pielgrzymią drogę sprzed kolegiaty św. Michała oraz sprzed sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej na Piaskach. Młodzież wędrując do Pani Ziemi Świętokrzyskiej pragnęła podziękować dobremu Bogu przez ręce Maryi za kończący się rok pracy formacyjnej i otrzymane w tym czasie łaski. Każdy niósł także swoje intencje, które chciał przedstawić Matce Bożej. Pośród radości i śpiewu młodzi pielgrzymi dotarli do Sanktuarium Matki Bolesnej w Kałkowie, gdzie została odprawiona uroczysta Eucharystia, która zakończyła wspólne pielgrzymowanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma