Nowy numer 33/2018 Archiwum

Tęgie głowy

Dawid Makłowicz, Kevin Paleń i Mateusz Marzec, uczniowie Technikum Elektronicznego w RCEZ w Nisku, najlepszymi innowatorami.

Zostali oni bowiem zwycięzcami VII edycji Konkursu Młody Innowator w kategorii technikum. Tak wysoko została oceniona ich praca pt. „Badanie czystości wody w rzece metodą laserową” przygotowana pod kierunkiem nauczyciela Mariana Chrapko. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się  w Warszawskim Domu Technika NOT. Krajowe jury konkursu oceniło  41 projektów przygotowanych przez 92 uczniów. Spośród tych prac postanowiono nagrodzić 15 projektów przygotowanych przez 27 uczniów. Laureaci otrzymali  cenne nagrody, w tym tablety.

 

Więcej w papierowym wydaniu sandomierskiego GN (na 29 czerwca br.).


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma