Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nasi księża najlepsi w ping-ponga

Sandomierska ekipa w składzie ks. Piotr Zwoliński, ks. Tomasz Flis i ks. Rafał Kusiak zdobyła mistrzostwo drużynowe, a ks. T. Flis po raz kolejny nie miał sobie równych w grach indywidualnych.

Gospodarzem imprezy było miasteczko Szczebrzeszyn w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. W turnieju wzięło udział ponad 30 księży, którzy reprezentowali 12 diecezji. Pierwszy dzień mistrzostw rozpoczęły rozgrywki drużynowe. Na pierwszym miejscu uplasowała się nasza drużyna z Sandomierza ( w składzie ks. Piotr Zwoliński, ks. Tomasz Flis i ks. Rafał Kusiak) wyprzedzając diecezje lubelską i zamojsko–lubaczowską. W drugim dniu odbyły się rozgrywki indywidualne w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz turniej peon, w którym zmagali się ze sobą wszyscy księża bez względu na kategorię wiekową. W trzecim dniu turnieju odbywały się już tylko mecze półfinałowe i finałowe. Mistrzem całego turnieju został ks. Tomasz Flis z naszej diecezji pracujący obecnie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma