Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dzierdziówka najwyżej

Konkurs na najpiękniejszą palmę rozstrzygnięto w kościele parafialnym w Zbydniowie.

-  Do konkursu przygotowano wiele palm. Wybór tej najpiękniejszej był trudny, bo ich twórcy bardzo się napracowali i wszystkie palmy wyglądały pięknie - powiedział proboszcz  ks. Zygmunt Lipiec.

W tym roku organizatorzy wyróżnili palmy w trzech kategoriach.

Wśród najmłodszych uczestników najpiękniejsze wykonali: Wiktor Sobol, Marcysia Sobol, Kamila Mierzwa, Patrycja Wiśniowska, Gabrysia Czochara i Paulina Bielecka.

Także dorośli dobrze się spisali. Zwycięską palmę w tej kategorii  wykonała Zofia Dul. Drugie miejsce przyznano Teresie Drozd, a trzecie miejsce zajął Sławomir Domin.

W konkursie wyróżniono też najwyższe palmy. W tej kategorii, podobnie jak w ubiegłym roku, zwyciężyła palma sołectwa Dzierdziówka, a ta wykonana przez Zofię Ludian zajęła drugie miejsce.

Organizatorzy docenili pracę wszystkich uczestników i uhonorowali ich słodkimi upominkami.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma