Nowy numer 33/2018 Archiwum

Głód miłości

Aneta Bąk, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Jeżowem, została wyróżniona na ogólnopolskim przeglądzie w Warszawie.

Był to VIII Ogólnopolski Przegląd Twórczości im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności”. Jury pod przewodnictwem o. Wacława Oszajcy wysoko oceniło jej wiersze „Święta”, „Głód miłości” oraz „Do T.” Tym samym podtrzymana została wyjątkowa passa szkoły ponadgimnazjalnej z Jeżowego, która w każdej z dotychczasowych edycji miała jednego lub dwóch laureatów. Tegoroczna edycja wyjątkowego konkursu dla młodych twórców  została w znacznej mierze poświęcona pamięci Jacka Kaczmarskiego - w związku z 10. rocznicą jego śmierci.

- Wyróżnienie za zestaw wierszy dla Anety Bąk z Liceum Ogólnokształcącego w Jeżowem było kolejnym poetyckim laurem tej uczennicy (zdobywała je m. in. na konkursach w Sosnowcu, Tarnobrzegu, Mielcu, Rzeszowie, Nowej Sarzynie i Leżajsku) i kolejnym sukcesem dla szkoły, do której uczęszcza – powiedział jej opiekun Ryszard Mścisz.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma