Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dziennikarskie laury

Gazetka Zespołu Szkół w Jeżowem „Post Scriptum” zdobyła I nagrodę na VI Podkarpackim Konkursie Gazetek Szkolnych w Rzeszowie.

Gazetka okazała się najlepsza w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nagrody dla najlepszych szkolnych pism województwa podkarpackiego wręczono  w siedzibie Radia Rzeszów. Redakcję „Post Scriptum” na rzeszowskim finale reprezentowali: redaktor naczelny  - Grzegorz Bednarz, oraz redaktorki z klasy II LO - Dominika Szewc i Ewelina Grabiec. Towarzyszył im opiekun gazetki od jej założenia w roku 2002, Ryszard Mścisz, oraz opiekująca się nią na samym początku istnienia - Irena Czyżowska-Smusz.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma