Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Sądny dzień radosny

Już wkrótce Sąd Rejonowy w Nisku ponownie zacznie prace. Zapewnił o tym na konferencji prasowej poseł PSL Mieczysław Kasprzak.

Konferencja, w której uczestniczyli także przewodniczący niżańskiego powiatu Janusz  Nawrocki, wicestarosta stalowowolskiego powiatu Mariusz Sołtys, wójt Jeżowego Gabriel Lesiczka oraz starosta niżański Gabriel Waliłko, odbyła się w sali narad Starostwa Powiatowego w Nisku. – Po wielu staraniach, apelach, zbieraniu podpisów Sąd Rejonowy wraca do Niska. To dla nas prestiżowa sprawa – powiedział G. Waliłko.

– To wielki dzień dla Niska, który może nie przyniesie jakichś wielkich zmian, ale wieńczy ogromny wysiłek  PSL i lokalnej społeczności. W sumie udało się przywrócić aż 41 z 79 zlikwidowanych rejonowych sądów – dodał M. Kasprzak. Poseł przekazał niżańskiemu staroście symboliczną tabliczkę z napisem: „Sąd Rejonowy w Nisku”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma