Nowy numer 25/2018 Archiwum

Tenisowy finał

W Stalowej Woli rozegrano ministranckie finały IX Diecezjalnego Turnieju Tenisa Stołowego. Wystartowali w nim zwycięzcy rozgrywek dekanalnych. Przy stołach do ping-ponga stanęło 22 lektorów i 14 ministrantów.

Ministranckie spotkanie rozpoczęła Msza św. w kościele Opatrzności Bożej. Przewodniczył jej i słowo do zebranych skierował ks. Piotr Zwoliński. Ministrantów powitał ks. dziekan Krzysztof Kida. Gospodarzem turnieju sportowego była Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Jana Pawła II.

Do rozgrywek finałowych zakwalifikowało się 22 lektorów i 14 ministrantów. Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze, jednak przy stole panowała sportowa rywalizacja.

Najlepsi byli: w kategorii lektorów pierwsze miejsce oraz Puchar Biskupa Sandomierskiego wywalczył Kamil Klocek z Łętowni, drugie wywalczył Jakub Tomczyk z Bidzin, a trzecie Dominik Robak z Gorzyc. W kategorii młodszej pierwsze miejsce zajął i Puchar Pasterza Diecezji otrzymał Michał Klocek, drugie Dominik Stańko (obaj z Łętowni), a trzecie Jarosław Kurkiewicz z Gościeradowa.

  Uczestnicy turnieju
Archiwum duszpasterstwa
  Najlepsi dostali puchary
Archiwum duszpasterstwa

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma