Nowy numer 25/2018 Archiwum

Rajd Trzech Rzek

Wystartowało w nim ponad 50 osób - dzieci, młodzież oraz dorośli, którzy przeszli wzdłuż Brenia, Wisłoki i Wisły.

Rajd rozpoczął się w dwóch miejscach jednocześnie - w Połańcu i Gawłuszowicach. Po godzinie marszu obie grupy spotkały się w Ostrówku, by razem przejść do ujścia Wisłoki do Wisły. Po osiągnięciu celu wędrówki jej uczestnicy zapoznali się z  informacjami o walorach rzek oraz z krótką ich charakterystyką. Następnie udali się do pobliskiego Ostrówka. Tutaj sołtys Jerzy Płachta zaprosił wszystkich do remizy na poczęstunek. Były wystąpienia samorządowców, wspólne biesiadowanie i dobra zabawa.

Rajd odbył się pod patronatem burmistrza miasta i gminy Połaniec, wójta gminy Gawłuszowice i parafii Gawłuszowice.  2 marca przewidziany jest kolejny rajd.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma