Nowy numer 21/2018 Archiwum

Człowiek Roku

W kieleckim Hotelu Binkowski odbyła się uroczysta gala, podczas której wybrano Człowieka Roku 2013.

Wyróżniono też  kilkanaście osób, które swoją pracą i pasją zmieniają województwo świętokrzyskie. W powiecie staszowskim ten zaszczytny tytuł, decyzją kapituły i głosami mieszkańców, zdobył burmistrz miasta i gminy Połaniec – Jacek Tarnowski.

– Wielka finałowa gala plebiscytu Człowiek Roku 2013 była ogromnym społeczno-gospodarczym wydarzeniem w skali regionu, promującym sukcesy ludzi nietuzinkowych, którzy  w minionym roku mieli największy wpływ na nasze życie – powiedziała Dominika Reichert z urzędu miasta i gminy Połaniec.  

Na uroczystość do Kielc przyjechało bardzo wielu znamienitych gości.  Prowadził ją znany dziennikarz, prezenter telewizyjny i aktor – Maciej Orłoś.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma