Nowy numer 28/2018 Archiwum

Cichy morderca

11 osób z podejrzeniem zatrucia czadem trafiło do stalowowolskiego szpitala. Jedna osoba nie żyje.

Pacjenci zostali skierowani do  komory hiperbarycznej. - Po wykonaniu dwóch sprężeń 10 pacjentów przyjęto na Oddział Chorób Wewnętrznych. Jedna osoba podjęła decyzję o podjęciu leczenia w  miejscu swojego zamieszkania. Na chwilę obecną stan zdrowia wszystkich pacjentów jest stabilny - powiedział Philipp Zalewski – główny specjalista ds. komunikacji społecznej szpitala.
Do zatrucia doszło w Ulanowie. 8 osób to mieszkańcy ośrodka zdrowia a 3 – personel medyczny. Prawdopodobnie powodem zatrucia był nieszczelny piec w budynku, w którym znajduje się przychodnia. Zmarła starsza kobieta mieszkająca nad ośrodkiem zdrowia.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma