Nowy numer 42/2020 Archiwum

Niżańskie perełki

Gmina i Miasto Nisko zostały wyróżnione w konkursie „Unijne Perły Podkarpacia”. Konkurs odbył się po raz drugi.

Miał on na celu promocję inicjatyw, które zrealizowano na Podkarpaciu za unijne pieniądze. Do konkursu zgłoszono ponad 70 inicjatyw i inwestycji. Spośród nich wybrano 19 projektów nominowanych w 5 kategoriach. Na projekty zgłoszone do konkursu w ciągu dwóch tygodni w internetowym głosowaniu oddano w sumie 15 tys. głosów. Nisko znalazło się wśród 19 nominowanych projektów.  

– Z satysfakcją odebrałem informację, że Nisko zostało nominowane do konkursu „Unijne Perły Podkarpacia”. Złożono 70 wniosków, a wśród nich znalazło się także Nisko, które otrzymało wyróżnienie za 4 projekty w kategorii dotyczącej rewitalizacji. Uznaję to za sukces i cieszę się, że mieszkańcy uznali nasz wysiłek. Faktycznie miasto zmieniło swoje oblicze w zdecydowany sposób, czego nie da się ukryć, a widać to szczególnie w porze nocnej. Oby takich perełek było w Nisku więcej w przyszłości – podsumował konkurs Julian Ozimek, burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. Wyróżnienie odebrał Julian Ozimek   

 

 

 –

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama