Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wizyta w Lidze Mistrzów

Młodzi siatkarze klubu AKS Orkan Nisko gościli w klubie Jastrzębski Węgiel. Oglądali także mecz Ligii Mistrzów.

Oba kluby współpracują już od kilku lat. Pierwsze spotkanie miało miejsce w 2006 r. tuż przed wyjazdem polskiej reprezentacji na MŚ w Japonii. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali wówczas mecz z Resovią Rzeszów na otwarcie nowej hali w Nisku. Rok temu, przy okazji Turnieju im. Jana Strzelczyka w Rzeszowie, siatkarze AKS Orkan Nisko spotkali się z gwiazdami pomarańczowej drużyny w jednym z podrzeszowskich hoteli, a kapitan zespołu Michał Łasko wręczył im klubowe gadżety. Była też okazja do zdobycia autografów zawodników. Później chłopcy dopingowali Pomarańczowych z trybun hali podczas meczu z Asseco Resovią.

Podczas pobytu w jastrzębskim klubie niżańska młodzież miała okazję rozegrać mecz z rówieśnikami z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, a wieczorem obejrzeć mecz Ligi Mistrzów z mistrzem Rumunii, Tomisem Konstanca.

– Atmosfera była super. To się będzie pamiętać do końca życia. Chłopcy mieli okazję zagrać tuż przed Ligą Mistrzów! To fantastyczna sprawa, że trafiło się to akurat naszym chłopakom z Niska. Mamy olbrzymi sentyment do Jastrzębskiego Węgla. Chociaż odległość w kilometrach dzieli nas spora, Jastrzębie jest nam bardzo bliskie. Raz jeszcze bardzo serdecznie za wszystko dziękujemy – mówi prezes AKS Orkan, Adam Madej.

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama