Nowy numer 21/2018 Archiwum

Będzie gdzie parkować

Ponad milion złotych wydał w ostatnim czasie niżański samorząd na inwestycje drogowe.

Za tę kwotę wyremontowano 1,5 kilometra dróg, z których część była zniszczona po budowie kanalizacji. Remont nawierzchni objął ulice: Piaskową, Podleśną i Borową w Nisku oraz Krętą w Zarzeczu. Zmodernizowano także 130 m chodnika wzdłuż ul. M. Wańkowicza oraz wygospodarowano miejsce na parking.

- Problem złego stanu dróg istnieje w gminie od wielu lat, jednak sukcesywnie staramy się go łagodzić. Obecnie realizujemy szereg inwestycji drogowych szczególnie tam, gdzie budowano kanalizację - mówi burmistrz Gminy i Miasta Nisko Julian Ozimek. W gminie trwa jeszcze jedna inwestycja - budowa parkingu za Powiatowym Urzędem Pracy w Nisku. Gotowy parking możliwi niebawem postój kilkudziesięciu samochodom osobowym.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma