Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pół wieku razem

7 małżeńskich par w gminie Nisko świętowało 50 lat małżeńskiego pożycia. Jedna nawet dłużej…

Wśród jubilatów ,którzy obchodzili Złote Gody byli: Teresa i Stanisław Kozdra, Maria i Stanisław Szwedo, Janina i Antoni Maziarzowie, Aniela i Józef Maziarzowie z Zarzecza, Irena i Michał Bajakowie, Maria i Karol Kowalowie z Niska, Zofia i Władysław Kardasowie z Woliny.

Jubileusz obchodzili także Józefa i Stanisław Herdzikowie z Zarzecza, którzy sakrament małżeństwa zawarli 55 lat temu. Medale nadane im przez prezydenta RP wręczył burmistrz Gminy i Miasta Nisko Julian Ozimek.

W uroczystości uczestniczyli także członkowie rodzin jubilatów, Waldemar Ślusarczyk,przewodniczący Rady Miejskiej w Nisku, oraz Lucyna Drąg, kierownik USC.

Oprócz medali jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje, listy gratulacyjne oraz upominki. Panie obdarowano kwiatami. Oczywiście nie zabrakło wspomnień, uroczystych toastów i pysznego tortu.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma