GN 2/2019 Archiwum

Cieplej i taniej

Ruszyła właśnie termomodernizacja w Zespole Szkół nr 2 - największej placówce oświatowej w Nisku.

Inwestycja, której zakończenie przewidywane jest na połowę listopada tego roku, kosztować będzie aż 1,2 mln zł, ale w dużej mierze zostanie sfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

– Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół nr 2 to jedna z najważniejszych inwestycji tego typu w ostatnich latach. Wymieniono już większość stolarki okiennej, pokryto salę gimnastyczną absorbującym ciepło styropianem i rozpoczęto ocieplanie budynku szkoły. Realizacja tego zadania pozwoli przede wszystkim na znaczne zmniejszenie ubytków ciepła w całym obiekcie, co bezpośrednio przedłoży się na zwiększenie komfortu nauki uczęszczających do zespołu uczniów - powiedział burmistrz Julian.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy