Nowy numer 25/2018 Archiwum

Solidarność w oczach dzieci

Dwadzieścia prac w konkursie pt. "Stalowa Wola - zwykli ludzie - niezwykłe czyny" wykonała prawie setka sześcioklasistów.

Finał konkursu odbył się w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Zorganizowali go,  w 25 rocznicę strajków „Solidarności” w Stalowej Woli, Zarząd Regionu Ziemia Sandomierska NSZZ „Solidarność”, Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Huty Stalowa Wola i Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Stalowej Woli. Patronat nad konkursem sprawował Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie.– Dzięki opiece, zaangażowaniu i inspiracji wielu pań wychowawczyń i dyrekcji przedszkoli powstało wiele kolorowych prac, z ciekawymi pomysłami plastycznymi. Wszystkie prace przedszkolaków będą prezentowane na wystawie zorganizowanej przez Miejski Dom Kultury – poinformował Andrzej Karczmarek, szef Regionu Ziemia Sandomierska NSZZ „Solidarność”. We wrześniu dojdzie do rozstrzygnięcia konkursu dla uczniów szkół podstawowych i średnich.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma