Nowy numer 42/2019 Archiwum

Malowali środowisko

"Świat w kolorach tęczy" to nazwa konkursu, który właśnie został rozstrzygnięty w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie. Konkurs odbył się już po raz piętnasty.

Miał on zasięg powiatowy. Tym razem na konkurs wpłynęły 93 prace 81 autorów. - Główny cel konkursu to popularyzacja twórczości plastycznej dzieci i młodzieży, uwrażliwienie ich na problemy związane z ochroną i pięknem środowiska naturalnego, rozwój zainteresowań i uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości estetycznej, stworzenie możliwości twórczej aktywności i konfrontacji – powiedział Krystian Rzemień, dyrektor SOK w Nowej Dębie. Laureatami tegorocznej edycji, której tematem było moje środowisko, zostali
Weronika Świętojańska, Patrycja Pacholska , Martyna Samojeden, Michalina Łopata, Bartosz Maszewski, Małgorzata Zygmunt,  Aleksandra Kwoka, Natalia Podgórska oraz Justyna Obara.

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL