Nowy numer 45/2018 Archiwum

Zostały tylko trzy dni

20 maja mija termin składania tzw. deklaracji śmieciowych w UM w Stalowej Woli.

Miasto wydrukowało prawie dziewięć tysięcy deklaracji, ale do 15 maja wypełniło je i oddało zaledwie nieco ponad tysiąc zobowiązanych osób i podmiotów gospodarczych. Podczas konferencji prasowej w magistracie Witold Tutak, kierownik referatu Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska UM w Stalowej Woli, przypomniał mieszkańcom domków jednorodzinnych oraz osobom mającym zarejestrowaną działalność gospodarczą, a którzy do tej pory nie złożyli deklaracji, iż odpowiednie druki można pobrać w UM w Biurze Obsługi Klienta lub ze strony internetowej http://odpady.stalowawola.pl/.

Prosił też po potraktowanie sprawy poważnie, gdyż niezłożeni deklaracji na czas lub w ogóle może skutkować surową karą pieniężną.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy