Nowy numer 42/2019 Archiwum

Diamenty z Chmielowa

I Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej odbyły się w Pustkowie k. Dębicy.

Wzięły w nich udział  mażoretki  „Diament”  z Chmielowa.  W konkursie zaprezentowały dwa układy - w defiladzie i układ sceniczny - zdobywając tytuł Mistrza Polski Południowo-Wschodniej zarówno w kategorio juniorek jak i seniorek.

Mażoretki  „Diament” zaprezentowały się także w miniformacjach, gdzie również odniosły sukces.

W kategorii „duo juniorki”  złoty medal zdobyły Gabriela Głaz i Katarzyna Borowska, podobnie jak  Dagmara Jeż i Aleksandra Boczkowska w kategorii „duo seniorki”.

W tej samej kategorii srebrny medal wywalczyły Daria i Dagmara Rzepeckie. W kategorii „miniformacje seniorki ” w czteroosobowym składzie  najwyżej na pudle stanęły Dorota Koper, Łucja Kołodziej, Justyna Jadach i Anna Siekierska.

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL