Nowy numer 41/2019 Archiwum

Niegościnni gospodarze?

Powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbyły się w PSP w Hucie Krzeszowskiej.

W rywalizacji udział wzięło 11 drużyn –  6 ze szkół podstawowych i 5 z gimnazjów. Każdy z zawodników musiał wykazać się wiedzą na temat zasad ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej, a także umiejętnościami w pokonywaniu rowerowego toru przeszkód.

Zarówno wśród uczniów podstawówek, jak i gimnazjów zwyciężyli gospodarze, którzy będą reprezentować powiat niżański na eliminacjach wojewódzkich, które w tym roku odbędą się także w Hucie Krzeszowskiej.

Najlepszym zawodnikiem z gminy Nisko był Łukasz Szpyra, który za swoje osiągnięcia otrzymał z rąk zastępcy burmistrza Teresy Sułkowskiej nagrodę. Koordynatorem eliminacji gminnych i powiatowych turnieju była podkomisarz Anna Kowalik-Środek, oficer prasowy KPP w Nisku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL